Neden Foreman?

Kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı ile ürünlerde kullanılan kaliteli parçalar makinenizi uzun yıllar sorunsuz kullanmanızı sağlar. Zengin yedek parça stoğu ve kaliteli satış sonrası servis hizmeti ile işiniz aksamaz ve makine yatırımınız değer kaybetmez.

Foreman takım tezgahları 1998 yılından beri ürünlerini piyasanın beğenisine sunmaktadır. 140'dan fazla modeli ile freze, torna, satıh ve silindir taşlama, radyal ve şanzımanlı matkap, testere ve aksesuar çeşitleriyle sizlere hizmet etmektedir. Kurulduğu yıldan itibaren konvansiyonel takım tezgahlarında sektörde önemli rol oynayan marka günümüzde kalitesinden ödün vermeden sektörün öncü markası olmaya devam etmektedir.

Foreman Ayrıcalıkları

Foreman markalı aldığınız ürünlerde 10 yıl boyunca yedek parça bulmanız garantimiz altındadır. Makinenizi satmanız veya piyasadan ikinci el olarak almanız halinde dahi istediğiniz parçayı bulabilirsiniz. Makinenizin üretim yılı ne olursa olsun model koduna göre elektrik çizimi, parça diyagramı ve mekanik aksam tedariği yapabilirsiniz.

 • Satış sonrası serviste kaliteli ve zengin yedek parça

  Orjinal yedek parça ürününüzün beklenen performansını garantiler ve makinenizi ilk günkü gibi kullanmanızı sağlar. 

  Yan sanayi ve taklit parçalar kullanım esnasında makinenize zarar verebilirler. 

  Geniş parça stoğumuz makinenize kesintisiz servis hizmeti sağlar.

 • Sektörün öncü fuarlarında yerimizi alıyoruz

  Foreman Takım Tezgahları sektörün seçkin fuarlarında Sezginler Makina A.Ş. standında yerini alarak yeni ürünlerini sergilemektedir.

 • İyi fiyat, üstün performans

  Fiyat / Performans karşılaştırmasında rakipsiz olan Foreman ile yaptığınız yatırımın karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz